İletişim

Makina Parkuru

Makinalarımız Hakkında

Uzkar Makina ailesi olarak işletmemizde bulunan tüm makinaların bakımları tarafımızca yapılmaktadır. Ayrıca işletmeye alınan her yeni makina revize işlemine sokulmakta ve en uç noktasına bulunan civatasına kadar değiştirilmektedir. Özellikle Hidrolik pistonları, dişli çark sistemleri, kızakların raspaları, taşlama tezgahlarında punta merkezleri, taş mili ayarları, boyası, elektrik panosu vb. makinanın tüm aksamları tamamen sökülmekte ve bakımı yapılmaktadır.

Ustamızın zaman kaybı bizim iş kaybımız olduğunun çok iyi farkındayız. Bundan dolayıdır ki teknolojiyi takip ederek makinalarımızı sürekli güncel tutmaya çalışmaktayız. Aynı zamanda personellerimizi, makinalarımız ile özdeşleştirip kaliteli ve hassas toleranslarda iş çıkartmaya sürekli çaba gösteriyoruz. Makinalarımızın kalitesi aynı zamanda bizim iş yükümüzü hafiflettiği gibi kaliteli ve termininde iş çıkartmamızda sağlamaktadır. Bizler bu bilinç ile işletmeyi kurduğumuz 2015 yılından bu yana tüm makinalarımızın bakımlarını ve revize işlemlerini itinayla ve zevk alarak yapmaktayız.

Sert krom kaplama tesisimizde banyolarımız 6 aylık periyotlarda genel bakıma alınmakta, banyonun kimyası ise her ay kontrol edilmektedir.

Bazı Bakım Fotoğrafları