İletişim

Delik İçi Taşlama

Delik içi taşlama veya delik taşlama ebatlarımız 350mm boy ve 550mm üst sınırlarındadır. Çok ufak delik işlemlerinin maalesef işlememiz parkurunda çözememekteyiz. Delik içi taşlama işleminde parçanın iç kısımlarından talaş kaldırılmaktadır. Taşlanacak olan parçanın teknik çizimine göre delik içi taşlama makinesinde farklı taşlar kullanılmaktadır. Bunlardan bazıları silindirik olduğu gibi bazılarıda konik veya benzeri özel imalat taşlar olabilir. Yapılan işlemde içi taşlanacak olan parça makina aynasına sabitlendikten ve salgıları alındıktan sonra boy ayarı yapılır. İleri geri hareket eden spindle`a bağlı taş, deliğin içine göre ayarlanır. Parçanın içerisinde bulunan taş iç yüzeye yaklaştırarak talaş kaldırma işlemi yapılır. Talaş kaldırma işlem süresi malzemenin cinsine göre değişiklik göstermektedir. Genellikle 2379 malzeme işlenmektedir. Tabi bunun yanında imalat çeliği, 4140 gibi malzemelerde hassas ölçüye getirilmektedir.
Toplam Makina Sayısı 1
Max Delik Taşlama Boyu 350mm
Max Bağlama Çapı 550mm
Lokasyon Kocaeli, İzmit, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya, Yalova, Bursa, Trabzon, Gaziantep,Zonguldak, Ereğli, İkitelli ve Diğer Tüm İlçe ve Şehirler
Delik İçi Taşlama Fiyatı Teknik Resme / Toleransa Göre
Hemen Teklif Formu
Doldur

Hasar görmüş iş parçalarınızı yeniden revize edip maliyetlerinizi düşürelim.

Delik İçi Taşlama Kapasitemiz

Sırası Makina Adı Delik Taşlama Boyu Bağlama Çapı
1 Wmw Delik Taşlama 350mm Ø550mm

Delik İçi Bakım İşlemi

Bir çok delik içi çalışan parça kendi iç yüzeyine kullanımdan dolayı zarar verebilir. Bu durumlarda delik içine bakım işlemi uygulanabilir. İlk olarak delik içi taşlama yapılarak delik bir miktar daha büyütülür (Çizikler gidene kadar). Akabinde delik içi krom kaplama tekniği ile tekrardan krom kaplanarak daraltılır. Krom kaplamada hassas toleranslarda kaplama yapılmadığından dolayı parça tekrardan delik taşlama tezgahına bağlanarak salgısı alınır ve toleransa göre taşlanır. Burda dikkat edilmesi gereken bir olgu vardır. Buda krom kaplamanın sınırsız bir şekilde kaplama yapamadığıdır. 0.5mm üstü delik kaplama işlemlerinde ciddi sıkıntılar ortaya çıkabilmektedir. (Krom atması, yüzey kalitesi, gözenek kalması vb. gibi) bu ve buna benzer sebeplerden dolayı ilk olarak parçanın ne kadar ölçüden düşeceğinin hesabının yapılması ve akabinde bakıma alınması gerekmektedir.

Bazı Alanlar

Makara Delikleri
Dişli Delikleri
Hassas Delik Taşlama İşlemleri
Sac Dilme Bıçakları
Sac Dilme Şimleri Delikleri
Seperatörler
Hassas Ara Parçalar
Dilme Lastiği
Seperatör Bıçağı Delik İşlemleri
Sac Dilme Hatları
Sac Dilme Makinası
Roll Form Makaraları Delikleri

Firmanızdan Teslim Alalım

Şirketinizle yapılan görüşmeler neticesinde, karşılıklı bir mutabakat sağlanması durumunda malzemelerinizi firma adresinizden teslim alıyoruz. Ürününüzün nakliye sırasında her hangi bir hasara uğramaması için ilk etapta yanımızda getirdiğimiz hasar engellemeye yardımcı olan patpat plastikler ile muhafaza ediyoruz.

Firmanızdan ücretsiz olarak teslim alabileceğimiz bölgeler;

1) İzmit ( Kocaeli Bölgesi ) Tüm Sanayiler
2) Gebze Hasköy Sanayi Sitesi – Gebze Küçük Sanayi – Gosb (Gebze Organize Sanayi Bölgesi)
3) Darıca Küçük Sanayi Sitesi – Orpa Sanayi Sitesi
4) İstanbul (Avrupa ve Anadolu Yakası) , Gebze delik taşlama, Dilovası Delik içi taşlama
5) Tuzla – Pendik – Kartal – Orhanlı - Bursa - Balıkesir - Zonguldak - Kayseri ve Malatya
6) Yalova, Sakarya, Gebkim San Sitesi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, Güzeller Sanayi Sitesi

Listede olmayan adresler için lütfen iletişim numaralarından bize ulaşınız.