İletişim

Derin Delik Delme

Derin delik delme kapasitemiz tek seferde 4000mm boydur. Ancak bazı durumlar proses şekli ve süresi uzatılarak 5000 - 5500mm boy a kadar delebiliyoruz.

Delme çaplarımız; 29.80 - 39.80 - 49.80 - 59.80 - 64.80 - 69.8 - 74.80 - 79.80 - 84.80 - 89.80 - 94.80 - 99.80 - 104.80 - 109.80

Toplam Makina Sayısı 1
Max Delik Delme Boyu 4000mm
Max Bağlama Çapı 750mm
Lokasyon Gebze, İzmit, Tuzla, Ümraniye, Kartal, Pendik, Dilovası, Ankara, İzmir, Sakarya, Yalova, Bursa, Trabzon, Gaziantep,Zonguldak, Ereğli, İkitelli ve Diğer Tüm İlçe ve Şehirler
Delik Delme Fiyatı Ham Çap ve Delinecek Boya Göre Değişiklik Gösterir
Hemen Teklif Formu
Doldur

Hasar görmüş iş parçalarınızı yeniden revize edip maliyetlerinizi düşürelim.

Delik Delme Kapasitemiz

Sırası Makina Adı Delik Delme Boyu Bağlama Çapı
1 Pasquino Derin Delik Delme 4000mm Ø750mm

Derin Delik Delme İşlemi

Uzkar Makina olarak farklı çaplarda yaklaşık 15 adet delme kafası ile hizmet vermekteyiz. En büyük delik delme çapımız şuan için 110mm`dir. Daha Büyük istenen delik çaplarını kendi tasarladığımız ve ürettiğimiz delik büyütme baraları ile yapmaktayız. Bunun yanında makinamız çap 750 ve 5000mm boy`a kadar silindirik iş parçalarını bağlamaktadır. Genellikle özel imalat çeliklerinin deliklerinin boşaltılmasında, et kalınlığı bulunamayan boru malzemelerin imalatında ve hidrolik sistemlerde aktif olarak kullanılmaktadır. Delik delme işlemi yapılmadan önce torna makinasında yatak yerleri açılmaktadır. Delme başlangıcı ile delme çıkışı arasında max. 1mm ye kadar kaçıklık olabileceğinden dolayı üzerinde min. 5mm paso olan malzemeleri tercih etmeniz, iş parçasının delindikten sonra tornalanması aşamasında, doğruluğun yakalanması için önem arz etmektedir.

Derin delik delme işlemi genelde 500mm den daha uzun olan iş parçalarının tam ortasından istenilen çapa göre boşaltma işlemi olarak tanımlanabilir. 500mm den daha kısa olan iş parçaları genellikle torna, borwerk tarzı makinalarda rahatlıkla yapılabilmektedir. Bu durum makinaların kapasiteleri ile doğru orantılıdır. Hızlı derin delik delme makinaları ile hem silindirik hemde kalıp tarzı iş parçalarına da delme işlemi yapılabilmektedir. Bizim makinamız silindirik parçalara delik delmektedir. Makinanın çalışabilmesi için kesme yağına ve kesici uca ihtiyaç vardır.

Bazı Alanlar

Hidrolik Sistemler
Ağırlığı Düşürülecek Malzemeler
4140 Özel Boru İstenen Yerler

Firmanızdan Teslim Alalım

Şirketinizle yapılan görüşmeler neticesinde, karşılıklı bir mutabakat sağlanması durumunda malzemelerinizi firma adresinizden teslim alıyoruz. Ürününüzün nakliye sırasında her hangi bir hasara uğramaması için ilk etapta yanımızda getirdiğimiz hasar engellemeye yardımcı olan patpat plastikler ile muhafaza ediyoruz.

Firmanızdan ücretsiz olarak teslim alabileceğimiz bölgeler;

1) İzmit ( Kocaeli Bölgesi ) Tüm Sanayiler
2) Gebze - Hasköy Sanayi Sitesi – Gebze Küçük Sanayi – Gosb (Gebze Organize Sanayi Bölgesi)
3) Darıca Küçük Sanayi Sitesi – Orpa Sanayi Sitesi
4) İstanbul (Avrupa ve Anadolu Yakası) , Gebze delik taşlama, Dilovası Delik içi taşlama
5) Tuzla – Pendik – Kartal – Orhanlı - Bursa - Balıkesir - Zonguldak - Kayseri ve Malatya
6) Yalova, Sakarya, Gebkim San Sitesi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, Güzeller Sanayi Sitesi

Listede olmayan adresler için lütfen iletişim numaralarından bize ulaşınız.Derin Delik Delme Hakkında Bazı Bilgiler

Derin Delik Delme Nedir?

Genellikle çok uzun olan silindirik iş parçalarını bazen hafifletmek bazen tasarıma uydurmak bazense iç içe çalışan hidrolik sistemler için merkezinin boşaltma işlemine verilen isimdir.

Merkez Kaçıklığı Olur Mu?

Bugüne kadar işlediğimiz iş parçalarında gördüğümüz en büyük kaçıklık 0.6mm dir. Ancak Uzlar Makina Gebze olarak bizim verdiğimiz garanti 1mm taahüt etmekteyiz.

Derin Delik Delme Nasıl Yapılır ?

İlk olarak iş parçası torna makinasına bağlanarak yatak yeri açılır. Akabinde delme makinasına bağlanır. Ön ve arka kısmı hidrolik sistemler ile kapatılarak uygun devir ve ilerlemede delme kafasının yardımı ile delme işlemi yapılır. Delme yaparken çıkan talaş boru yardımı ve hidrolik kesme yağının basıncı ile makinanın arka kısmında çıkar.

Derin Delik Delme Fiyatları

Delinmesini istediğiniz iş parçasının bağlanma çapı, delinecek deliğin büyüklüğü, yatak yerlerinin tarafınızca açılıp açılmaması gibi bir çok etkene göre değişmektedir. Genel itibari ile metre fiyat verilmektedir.