İletişim

Satıh Taşlama

480mm çap ve 270mm yüksekliğe kadar sac dilme bıçakları, dilme lastikleri, dilme şimleri, seperatör bıçakları, makaralar v.b imalatları hassas toleranslarda yapmaktayız. Satıh taşlama işlemi adından da anlaşılacağı üzere yatay yüzeylere uygulanmaktadır. Parçaların teknik resimlerine göre toleranslara girilmekte ve yüksek yüzey kalitesi ile teslim edilmektedir. Genellikle 2379 malzeme tipi taşlanmaktadır. Sac dilme bıçakları, Roll Form hattının makaraları yine bu tezgahta hassas tolerans`a getirilmektedir. Döner Tabla satıh taşlamanın, satıh taşlamalara göre asıl farkı tezgahın daha özel olması ve özel işler için kullanılmasıdır. Sac dilme bıçaklarının üretildiği nadir bulunan makinalardandır. Çalışma prensibi satıh taşlama ile hemen hemen aynıdır ancak satıh taşlamada plate sağa sola giderken kafa sabit kalıp, döner tabla satıh taşlamada plate kendi eksenin 360 derece döner ve kafanın altına girip çıkarak taşlama işlemini gerçekleştirir. Bundan dolayıda yüzey kalitesi olarak satıh taşlamaya göre çok çok daha kaliteli ürünler ortaya çıkartır.

Ölçülerinizde ki her türlü metal yada kauçuk kaplama materyallerinize, 0.004 hassasiyet gözetilerek taşlama yapılabilmektedir.

Toplam Makina Sayısı 1
Max Taşlama Yüksekliği 350mm
Max Taşlama Çapı 500mm
Lokasyon Kocaeli, İzmit, İstanbul, Ankara, İzmir, Sakarya, Yalova, Bursa, Trabzon, Gaziantep,Zonguldak, Ereğli, İkitelli ve Diğer Tüm İlçe ve Şehirler
Satıh Taşlama Fiyatı Parça Başına
Hemen Teklif Formu
Doldur

0.004mm Hassasiyet ile Dilme Bıçağı İmalatı

Satıh Taşlama Kapasitemiz

Sırası Makina Adı Taşlama Yüksekliği Taşlama Çapı
1 Rus Stanko Döner Tabla Satıh Taşlama Makinası 350mm Ø500mm

Sac Dilme Hatları, Bıçakları, Makaraları

Açıcı, sarıcı, doğrultma, sac çekme, dilimleme, formlama gibi proses makinalarının tamamının imalat aşamalarında yer alıyoruz. Açıcı sarıcı milleri, roll form hat makaraları, sac dilme bıçakları ve şimleri, roll form makina milleri vb. bir çok iş parçasının hem imalatını hemde revizyonlarını yapabilmekteyiz. Sac dilme bıçaklarının imalatında tüm bıçakların birbirine göre hassas bir şekilde taşlanmış olması gerektiğinin, her 0.001 - 0.002 lik hatanın sac dilme hattının sonunda ciddi boyutlarda sapma yaptığının farkındayız ve buna göre çalışmalarımıza dikkat etmekteyiz. (Sadece sapma değil bıçak uçlarında kırılmalarda yapmaktadır) Genel itibari ile Bohler - Uddeholm Sverkel 21 - 2379 - K340 vb. malzemeler ile imalatlarımızı gerçekleştirmekteyiz ancak firmanın istemiş olduğu özel bir malzeme varsa onun üzerinden imalat işlemide gerçekleştirebilmekteyiz.

Sac dilme bıçaklarında ilk olarak malzeme tornalanır, delik, kalınlık ve çap belirli toleranslara getirilir. Kama yeri açılır, akabinde ısıl işlem için anlaşmalı olduğumuz firmalara gönderelir. Ürünler bize geri geldiğinde PEŞLİK alma işlemine tabi tutulur ve daha sonra tek tek döner tabla satıh taşlama makinamız ile bindelikli toleranslarda kalınlıkları taşlanır. Daha sonra delik içi taşlama ile delik çapı toleransa getirilir. Deliklerin toleransa girmesi ile yine hassas taşlanmış malafaya dizilerek çap taşlama işlemi yapılır.

Bazı Alanlar

Sac Dilme Bıçakları
Sac Dilme Şimleri
Seperatörler
Hassas Ara Parçalar
Sac Çekme Dilme Hatları
Dilme Lastiği
Dilme Ara Parçaları
Seperatör Bıçağı
Sac Dilme Hatları
Sac Dilme Makinası
Roll Form Makaraları

Firmanızdan Teslim Alalım

Şirketinizle yapılan görüşmeler neticesinde, karşılıklı bir mutabakat sağlanması durumunda malzemelerinizi firma adresinizden teslim alıyoruz. Ürününüzün nakliye sırasında her hangi bir hasara uğramaması için ilk etapta yanımızda getirdiğimiz hasar engellemeye yardımcı olan patpat plastikler ile muhafaza ediyoruz.

Firmanızdan ücretsiz olarak teslim alabileceğimiz bölgeler;

1) İzmit ( Kocaeli Bölgesi ) Tüm Sanayiler
2) Gebze Hasköy Sanayi Sitesi – Gebze Küçük Sanayi – Gosb (Gebze Organize Sanayi Bölgesi)
3) Darıca Küçük Sanayi Sitesi – Orpa Sanayi Sitesi
4) İstanbul Sac Dilme Bıçakları (Avrupa ve Anadolu Yakası) , Gebze Silindir Taşlama, Dilovası sac dilme bıçak imalatı
5) Tuzla – Pendik – Kartal – Orhanlı - Bursa - Eskişehir - Ankara ve Zonguldak Ereğli
6) Yalova, Sakarya, Gebkim San Sitesi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, Güzeller Sanayi Sitesi, Kayseri, Malatya Roll form hattı imalatı

Listede olmayan adresler için lütfen iletişim numaralarından bize ulaşınız.