İletişim

Kalıp Polisajı - Kromajı & Bakımı

4000mm Boy ve 10.000Kg `a kadar kalıp kromajı ve polisajı konusunda sizlere de yarımdımcı olmak isteriz. 40 yılı aşkın deneyimli ustalarımız ile çalışmakta ve bugüne kadar bir çok firmanın bakım ve imlat işlemlerini itinayla yürüttüğümüzü bilmenizi isteriz. (Referanslar için iletişime geçebilirsiniz) Logan Mcv çıta kalıbı, ford araçların egzos kalıpları, çene kalıpları, ekstrüder kafalarının polisaj ve kromaj işlemleri, oluklu kalıplar , çift giriş adaptörler, yıldız kalıpları, sivri kaliplar, helezon vidalar vb. bir çok kalıp üzerinde ayna polisaj ve kromaj işlemleri yapmaktayız.

Kalıplara yapılan kromaj işleminin bir çok amacı olmakla birlikte hizmet ettiği en büyük alan; çekilmek yada basılmak istenen malzemenin kalıp üzerine yapışmasını engellemektir. Bunun yanında yüzey pürüzsüzlüğünün çok iyi olmasından dolayı imal edilen malzemeninde kalitesini arttırmaktadır. Aynı zamanda kalıp ömrünü normal kalıba göre çok uzun olmasını sağlamakta, paslanmayı engelleyici özelliğiylede kalıp kromajı diğer işlemlerden bir adım daha önce çıkmaktadır. İşletmemizde 4 metrelik yatay ve yine 4 metrelik dikine krom kaplama banyosu bulunmaktadır. Aynı zamanda 10 Tonluk 6 eksek vinç mevcuttur. Bundan dolayı 9 – 10 Ton`a kadar ve banyomuza sığan her türlü kalıbın polisajını ve krom kaplamasını bünyemiz içerisinde yapabilmekteyiz.

Kapasite Max. 4000mm x 1000mm x 10.000Kg
Fiyatlandırma Kalıbın Durumuna ve Zorluğuna Göre
Hemen Teklif Formu
Doldur

Hasar görmüş iş parçalarınızı yeniden revize edip maliyetlerinizi düşürelim.

Bazı Kalıplar

Ekstrüder Kalıpları
Çene Kalıpları
Coex Kafa Kalıpları
Shrink Kalıpları
Ambalaj ve Paketleme Kalıpları
Balon Kalıpları
Yıldız Kalıplar
Sivri Kalıplar
Çift Giriş Adaptör Kalıpları
Çekme Kalıpları
Egzoz Kalıpları
Hassas Döküm Kalıpları

Farkındayız

Çalışan bir işletmede mevcut kalıbın yedeğinin olmaması gibi durumlarda, hattı durdurmanın size verebileceği zararın farkındayız. Bundan dolayı mevcut sıkıntıları görmek, problemin kalıptan mı , makinadan mı yada operatörden mi kaynaklandığının tesbiti için sizinde istemeniz durumunda yerinde inceleme yapıyoruz. Akabinde terminleri, süreçleri, oluşabilecek sıkıntı yada problemler hakkında bilgi veriyor ve anlaşılması durumunda kalıbı yerinizden teslim alıyoruz. Ürününüzün nakliye sırasında her hangi bir hasara uğramaması için ilk etapta yanımızda getirdiğimiz hasar engellemeye yardımcı olan patpat plastikler ile muhafaza ediyoruz.

Firmanızdan Teslim Alalım

Firmanızdan ücretsiz olarak teslim alabileceğimiz bölgeler;

1) İzmit ( Kocaeli Bölgesi ) Kalıp kromajı – Kalıp polisajı ve Kalıp ayna polisajı
2) Gebze Hasköy Kalıp Polisajı – Gebze Küçük Sanayi – Gosb (Gebze Organize Sanayi Bölgesi)
3) Darıca Küçük Sanayi Sitesi – Orpa Sanayi Sitesi
4) İstanbul Silindir Taşlama (Avrupa ve Anadolu Yakası) , Gebze Kromaj, Dilovası, gebze ayna polisaj ve krom kaplama
5) Tuzla – Pendik – Kartal – Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesi Kalıp imalatı, Trabzon, Zonguldak Bölgeleri
6) Yalova, Sakarya, Gebkim San Sitesi, Kimyacılar Sanayi Sitesi, Güzeller Sanayi Sitesinin yanında gaziantep kalıp kromajı ve bakımı,kayseri kalıp polisajı

Listede olmayan adresler için lütfen iletişim numaralarından bize ulaşınız.