İletişim

Sık Sorulan Sorular (S.S.S)

Nakliye Hizmetiniz Varmı?

Çoğu zaman nakliyeler tarafımızca yapılmaktadır. Ancak nakliyenin yapılacağı bölge bu konuda ilk önemi arz etmektedir.

Bakım İşlemi Yapıyor Musunuz?

Mil, merdane, kalıp, ekstrüder kafaları, plastik enjeksiyon kalıpları, rodlar, iş makinası pistonları, makina milleri, hidrolik aksamlar, özel çene kalıpları da dahil olmak üzere bir çok iş parçasına bakım işlemi yapabiliyoruz.

Yerinde Bakım İşlemi Yapabiliyor Musunuz ?

Bazı iş parçalarında (kalıp, çene kalıbı vb.) yerinde hizmet verebilmekteyiz ancak bu iş parçasının özelliğine ve durumuna göre değişmektedir.

Firmamıza Gelip İş Parçamıza Bakar Mısınız ?

Evet. Çoğu zaman iş parçasının bakım yapılıp yapılamayacağının değerlendirmesi amacıyla yerinde inceleme hizmeti veriyoruz. Ancak bazı durumlarda işletmemizin yoğunluğuna göre what`s up üzerinden veya mail üzerinden iş parçasının resmini gördükten sonra bu kararı verebiliyoruz. Böyle bir isteğinizin olması durumunda yukarıda bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Araç Jantı , Motorsiklet Aksamı vb. Kaplar Mısınız ?

Hayır. Araç, motorsiklet, bisiklet vb. ürünlerin üzerinde bulunan direksiyon, ön ızgara, motor kapağı, jant gibi parçalara sert krom kaplama ve polisaj işlemi uygulayamıyoruz. Sert krom kaplamanın maliyeti bu işlemler için yüksek olmaktadır ayrıca bu istekleriniz için lütfen "dekoratif krom kaplama" anahtar kelimesi ile araştırma yapınız.

Aynı Gün Teslim Alabilir Miyim ?

Bizim asıl amacımız müşteri terminini aksatmadan en kaliteli işi en hızlı şekilde teslim etmektir. Bundan dolayı sizden önce bekleyen müşterilerimizin termini yetişmişse ve parçanızın üzerinde yapılacak işlem gerçekten aynı güne yetişecekse biz elimizden geleni yapar, elimizi taşın altına koyarız. Ancak kaplama proseslerinde belirli prosedürler olduğundan dolayı çoğu zaman aynı gün teslim edemediğimizide bilmenizi isteriz.

Saat Kaç`a Kadar Açıksınız ?

Firmamız hafta sonu Cumartesi günü dahil olmak üzere akşam saat 18.30`dan sonra kapanmaktadır. Ancak malzeme ambar ile bize sevk olduysa, uzak mesafeden geliyorsa, çok çok acil ve kritik bir durumu varsa telefon ile bize ulaşmanızın akabinde teslim almak için bir program yapıyoruz.

Bayramda Çalışıyor Musunuz ?

Hayır

Mail Üzerinden Fiyat Teklif Alabilir Miyiz ?

Evet maillerimiz sürekli olarak kontrol edilmektedir. Bazı durumlarda yoğunluktan dolayı gecikmeler yada maile cevap vermemize rağmen spam düşme durumları olabilmektedir. Bundan dolayı lütfen mail kutunuzun spam bölümünü kontrol etmeyi unutmayınız.

İletişime Geçin

Beylikbağı Mh. Yeni Bağdat Cd. No:102 Gebze / KOCAELİ

+90 262 653 11 91 İLETİŞİM BİLGİLERİ